/ Monitori / Monitor Samsung 24” S40GDIPS, LS24D406GAUXEN
Monitor Samsung 24” S40GDIPS, LS24D406GAUXEN
Kategorija: Monitori
Brend: Samsung
Prodavnica: Imel
Datum objave: 12.05.2026.
Zadnji update: prije 42 minuta
-12%
Dostupnost
Nije poznata dostupnost
Za navedeni artikal nemamo pouzdan podatak o dostupnosti
Provjerite na stranici prodavača
Cijena
295,20 KM 335,45 KM
Otvori artikal na shop.imel.ba
Slični artikli
Monitor Samsung 24″ FHD Poslovni S40GD IPS 100Hz 5ms
326,90 KM 408,63 KM
ekutak.ba
Monitor Samsung 24" FHD S32GF 120Hz
243,00 KM
univerzalno.com
Monitor Samsung 24″ FHD Zakrivljeni S3 VA 4ms
ekutak.ba
Monitor Samsung 24” FHD Poslovni S40G IPS 100Hz 5ms